January 2008

Smsky se Samem a týmem X17

31. january 2008 at 19:47 | veronika |  Articles
Tým z X17online si psal toto ráno se Samem ohledně jeho sporu s rodiči Britney. Přepis jejich zpráv:

X17: Jsi tam?

SAM: Jsem s ní v jejím pokoji. Doktoři zakázali dávat jakékoliv informace od Adnana nebo jejích rodičů. Dovolili mi tady být.

X17: Takže doktoři ti dovolili, aby jsi prozradil její nedávné zdravotní potíže?

SAM: Ano.

X17: Je na tebe Lynne nas*aná? Proč tam je Adnan?

SAM: Lynne nechtěla souhlasit s doktorem, který se jí snažil pomoci, bála se, že by jí to Britney mohla vyčítat. Britney se dozvěděla, že Lynne byla v kontaktu s Adnanem posledních pár týdnů a hodně jí to naštvalo...Britney trpí psychickým narušením. Starala se o ni Deborah Nadel poslední týden. Po dnešní návštěvě doktor vycítil, že Britney potřebuje nutně hospitalizovat.

X17: Takže Nadelová souhlasila s hospitalizací?

SAM: Ano, souhlasila.

X17: Zůstane Britney v nemocnici po delší dobu?

SAM: Minimálně pár dní.

X17: Spala, když pro ni přišli? Šla s nimi dobrovolně?

SAM: Nespala. Šla dobrovolně.

X17: Proč za ní maminka přispěchala domů? Kdo jí zavolal? Vypadá to, že asi záchranka. Opravdu si doktoři myslí, že by si Britney mohla ublížit?

SAM: Ano.
Zdroj.lovebritney.net

Britneynin pobyt v nemocnici je tentokrát mnohem "pohodlnější"

31. january 2008 at 19:42 | veronika |  Articles
Druhá cesta Britney Spears do nemocnice se ukazuje o moc odlišná než ta předchozí. Tentokrát popová hvězda šla ochotně a mnohem "pohodlněji" přijímá lékařskou péči, dokonce řekla vtip o jejím druhém výletu, řekl zdroj blízký popové zpěvačky.

"Bude tam nejméně 72 hodin, kdy se bude vše vyhodnocovat. Mohla by dokonce zůstat i déle," říká zdroj. "Je tentokrát více pohodlná, přišla do čekárny, vykouřila jednu cigaretu a řekla vtip o tom, že je tam znovu. Ale kdo ví co se stane. Všechno co můžeme dělat je to, že jí bude lépe." Převoz Britney do nemocnice byl podle zdroje plánovaný daleko předtím.

"Něco jako tohle se připravovalo. Viděla svého psychiatra každý den," říká zdroj. "Nikdo nevěděl, že by se to stane tak brzo, ale bylo jasné, že jestli zůstane vzhůru déle než tři dny, musí být poslána sem. Naposledy spala v sobotu."

Zdroj dále přidává: "Auto-kolona a vše kolem bylo plánované, bylo v plánu mít blokovanou cestu a mít zajištěný vzdušný prostor. Dopadlo to dokonale."
Zdroj.lovebritney.net

Liecba Britney

31. january 2008 at 19:37 | veronika |  Articles
Zdroj ze soudního orgánu řekl TMZ, že soudce z vyššího soudu v L.A. County podepsal tzv. "5150", což znamená, že Britney je nyní držena na 3 dny v nemocnici UCLA Medical Center na psychiatrii.
Podle TMZ existuje docela velká možnost, že by tento pobyt mohl být prodloužen na celých 14 dní a že v minulosti bylo už mnoho pokusů dostat Britney na "5150".
Její právníci, Anne Kiley a Tara Scott, zajistily Britney nového psychiatra minulý týden - a on byla ta osoba, která včera večer "spustila" akci 5150.
Zda Sam nebo její rodiče budou ti správní, kteří budou vykonávat rozhodnutí ohledně jejího zdraví je již rozhodnuto. Britniny rodiče dostali tuto starost do svých rukou.
Doktoři v nemocnici UCLA nyní aktivně spolupracují s Lynne a Jamiem ohledně léčby Britney, ale tato debata ještě není u konce. Toto rozhodnutí musí ještě schválit a podepsat také soud.
Zdroj.lovebritney.net

Britney a Adnan v Hollywoode v Jerrys Deli

31. january 2008 at 16:52 | veronika
Britney bola vcera spolu s Adnanom v Hollywoode v Jerrys Deli

Co je vlastne ta Bipolarna porucha??

31. january 2008 at 16:44 | veronika |  Articles
Stavim sa,ze viacery z vas nevedia co je to ta bipolarna porucha,ktorou Britney trpi...vratane mna!!!hehe Tak tu je vysvetlenie:

Bipolární porucha

bipolar
Bipolární porucha, známá také pod dřívějším názvem manio-depresívní psychóza, je onemocněním mozku při kterém dochází k velkým výkyvům v náladě, vnitřní energii a práceschopnosti. Na rozdíl od normálních výkyvů nálady u zdravých lidí je kolísání nálady u bipolární poruchy neobvykle těžké.
Výsledkem mohou být problémy v práci, ztráta zaměstnání, narušené vztahy a nebezpečí sebevražedného pokusu.
Pozitivní je, že bipolární porucha je nyní mnohdy dobře léčitelná.

Bipolární poruchou trpí kolem 1% populace. Onemocnění se obvykle objevuje ke konci dospívání nebo u mladých dospělých, avšak někteří nemocní měli první příznaky již v dětství, u jiných se mohou první příznaky objevit až ve stáří.

Poruchy nálady nebývají někdy rozpoznány jako nemoc a pacienti mohou po léta trpět, aniž by byli adekvátně léčeni. Jedná se o chronické, dlouhodobé onemocnění.

Období mánie a deprese narušují chování, uvažování, často postihují chuť k životu. Onemocnění má biologickou podstatu spočívající v narušení poměrů mezi chemickými působky (tzv. neuromediátory) v mozku.

Brit bola znova hospitalizovana!!!ach boze

31. january 2008 at 16:39 | veronika |  Articles
Britney Spears byla hospitalizována v UCLA Medical Center pro psychicky narušené brzo ráno ve čtvrtek, po přepravě sanitkou z jejího domu ve Studio City v 1 ráno.

Zdroj z policie (LAPD) říká People: "Spears byla doprovázená policií a je to na ní, jestli si nechá pomoci."

Zpěvačka, 26, byla přepravena do UCLA na vyšetření a vyhodnocení během 72 hodin, kdy zde bude v záchranném držení známé jako 5150.

Policie nebo profesionál (ve svéře duševního zdraví), pokud považuje, že mu nebo cizím lidem hrozí nebezpečí, má právo žádat (volat) pomoc.

Matka Britney, Lynne Spears, která je uprostřed napjatého usmiřování s dceřinými známými Alli Sims a Sam Luftim, byla uvnitř sídla, když přijela policie a požární sbor.

Jaký byl důvod k hospitalizaci? "Objela (Britney) sousedství jako blázen," říká rodinný zdroj. "Britney byla předepsaná léčba, kterou odmítá akceptovat. Je to další smutný, smutný večer."

Lutfi a Jamie (otec Britney) přijeli do nemocnice krátce po zpěvačce. Její matka byla později spatřena opouštějící dům s fotografem Adnanem Ghalibem, který je Britneynin přítel.

V noci tvrdily internetové stránky, že zpěvačka se pokusila o sebevraždu, ale Lutfi a Sims popřeli tyhle zvěsti.

Dva zdroje řekly, že trpí psychickým onemocněním a jeden z nich řekl: "Není pochyb, má bipolární poruchu, kterou má už po několik let."
Podla mna by si mala dat Britney znovu chvilku pauzu so spevom aby sa poriadne dala do kopy...lebo toto uz fakt nieje normalne...Chuda je mi jej luto,tolko problemov co ma to by nezvladol hadam nikto!To ten hajzel Kevin asi dosiahol co chcel!!!To kvůli nemu sa stalo co sa stalo...Hajzel najradsej by som ho presla vlakom....nenavidim ho!!!
Zdroj:lovebritney.net

Britney má nový dům

31. january 2008 at 8:21 | veronika |  Articles
Britney Spears "právě" utratila celkem 6 milionů dollarů za nový dům. Zpěvačka si koupila dům španělského stylu, hned u moře v Hermosa Beach v Kalifornii. Pyšní se 4 ložnicemi, 4 koupelnami, kinem, bazénem, lázněmi a hospůdkou.
"Její nový "bejvák" je opravdu luxusní a dostala ho o 2,5 milionu dollarů méně, než byla původní poptávka," dodává místní obchodník s realitami.
Zdroj:lovebritney.net

Britney vydá 2 nové singly

31. january 2008 at 8:19 | veronika |  Articles
Nové zprávy ohledně Britney mluví o tom, že singl "Break The Ice" bude vydán v Americe a zároveň v Evropě bude vydán singl "Hot As Ice".

Oba singly a videa budou uvedeny současně. Britney chystá natáčení videa mezi půlkou února až začátkem března.
Zdroj:lovebritney.net

Kto zarobi zo spevacok najviac podla casaku Forbes?

30. january 2008 at 19:13 | veronika |  Articles
1. Madonna $72 million
2. Barbra Streisand $60 million
3. Celine Dion $45 million
4. Shakira $38 million
5. Beyonce $27 million
6. Gwen Stefani $26 million
7. Christina Aguilera $20 million
8. Faith Hill $19 million
9. Dixie Chicks $18 million
10. Mariah Carey $13 million
11. Hilary Duff $12 million
12. Avril Lavigne $12 million
13. Martina McBride $12 million
14. Britney Spears $8 million
15. Carrie Underwood $7 million
16. Nelly Furtado $7 million
17. Fergie $6 million
18. Jennifer Lopez $6 million
19. Sheryl Crow $6 million
20. Norah Jones $5.5 million
Zdroj:j3rit.com

Britney a matka:Zmierenie?!?

30. january 2008 at 19:12 | veronika |  Articles
Britney nyní tráví čas se svou maminkou - bohužel se to ale neobejde i bez hádek.

Lynne Spears, která přijela v pondělí do Los Angeles, doprovázela svou 26-letou dceru a jejího kamaráda Sama Lutfiho k prodejci aut Mercedes v Beverly Hills včera ráno. Takhle to sice vypadá, že je vše ok, ale podle všeho není.

"Lynne a Britney se spolu hádaly v autě po celou dobu. Obě byly smutné, vůbec to nevypadalo vesele," řekl svědek pro časopis People.

Po 15 minutách v prodejně, Britney z místa odjela svým černým autem (Escalade). "Poté, co odešla, zastavila na kraji silnice a opět se hádala se svou maminkou, ale ještě více."

"Lynne v jeden moment řekla: "Chci ji jen obejmout. Velmi se trápím," řekl zdroj. "Lynne byla nervózní a ustaraná, pořád se ptala jak by mohli "donutit" Brit, aby se vrátila k nim domů.

Když se popová hvězda vrátila domů, Lynne, Britney a pár přátel, včetně Sama Lutfiho a Alli Sims, se "sešly v rodinném kruhu, aby mohli rozebrat spoustu věcí," řekl zdroj.

Vypadá to však, že to Britnino chování nijak nezměnilo. Včera odpoledne se Samem navštívila J.Crew nedaleko od domu, svědek řekl, že Britney vypadala úplně mimo.

"Mluvila hrozně pohrdavým přízvukem. Trochu to připomínalo i britský akcent," říká očitý svědek. "Byla hrozně potichu, chtěla hlavně odtamtud asi odejít. Hrozně chtěla žvýkačku, aby mohla dělat bubliny a pořád se na ni vyptávala Sama a byla z toho nešťastná, když žádnou u sebe neměl. Její nálada se zvedla, když jednu nakonec našla u sebe v kabelce."
Zdroj.lovebritney.net

Britney vie,ze vydala nove album

30. january 2008 at 19:11 | veronika

Poprvé, co může Miss B vidět s jejím novým albem Blackout. Držela ho v ruce, když včera večer odcházela z tanečního studia, kde teď chodí téměř každý volný den. No ne :).
Zdroj:lovebritney.net

Photoshoot 3

30. january 2008 at 19:06 | veronika
Tak tento shootik neviem pre koho bol foteny a ani nic co sa tyka tohoto shootu neviem..sorry:
Alej hezuuuuu:
Kliknite pre zobrazenie v plnom rozlíšení

Photoshoot 2

30. january 2008 at 18:55 | veronika
Just Nikki - to je nazov dalsieho shootu ktory sem davam.Su to väcsinou len fotky takze ze ako sa fotil ten photoshoot.

Britney v Britskych casakoch

30. january 2008 at 16:15 | veronika
Mam tu pre vas par tituliek BRITskych casakov v ktorych je alebo bola Britney...:

Zdroj:hilonline.blog.cz

Britney v Los Angeles

30. january 2008 at 15:56 | veronika
Britney bola videna vcera v Los Angeles...:
Click to view full size image

Britney vo svojom novom mercedese!!!

30. january 2008 at 15:46 | veronika
Britney bola vcera v Beverly Hills vo svojom new mersedese:
Kliknite pre zobrazenie v plnom rozlíšení

Objasnenie placu Brit

29. january 2008 at 20:30 | veronika |  Articles
X17 oznamuje, že policie (opět) jsou v Britneyniném domě. Proč? Protože Britney zakázala uživatelovu "zadku" (Adnanovi) vstup do jejího domu v Beverly Hills: "Adnan Ghalib, Britneynin paparazzi "přítel" se snažil vstoupit do vedlejšího domu, přičemž ho bodyguardi vyhnali a volali Britney domů. V 17:43 vyšla Britney z brány s pláčem nesoucí svého psa v náruči. Adnan se k ní pokoušel dostat, ale nedostal. Byla přivolána policie, která je právě na místě, na obloze krouží policejní helikoptéra. Hledají Adnana v jeho stříbrném Mercedesu SL. Policajti kontrolují ID všech aut, jenž projeli v sousedství.

Britney a Sam jeli až k bráně jejího domu, když najednou vyskočila ven z auta - s pláčem. Proč, to si nejsme zcela jistí. Její přítel, fotoreportér Adnan Ghalib, sdělil TMZ, že v té chvíli přijal od Britney telefonát, kde ho s hysterickým pláčem prosí: "Baby, můžeš mě prosím vyzvednout?!". Adnan reagoval tím, že Britney slíbil, že půjde okamžitě do jejího domu. Jenže když přijel, bylo mu řečeno, že v žádném případě nesmí vstoupit do domu. Snažil se Britney dovolat na jeden z jejích 6 mobilů, ale nedostalo se mu odpovědi.


* Později: Podívejte se zde na video, kde Britney přijela s Adnanem na benzinovou pumpu, kde si zašli na záchod, a můžete slyšet, jak se Brit s loserem Adnanem hádá.
Chuda vidiet ze sa trapi ale kôli comu to vie snad len ona...
Zdroj.lovebritney.net

Brit môze telefonovat s detmi

29. january 2008 at 20:27 | veronika |  Articles
Britney Spears bylo povoleno mluvit s dětmi přes telefon, ale stále je nemůže vidět, podle soudních dokumentý vydaných v pondělí.

"(Spears) Má telefonický kontakt s nezletilými dětmi," komisař Scott Gordon rozhodl na slyšení minulý týden. "Veškerá dřívější rozhodnutí zůstávají v plné platnosti a účinku."

Popové zpěvačce, 26, bylo zakázánko vidět její syny Seana, 2, a Jaydena, 1, více než tři týdny díky její hospitalizaci 3. ledna.

Navzdory dvěma pokusům jejími právníky k tomu, aby mohla znovu získat práva na návštěvy, Spears nemůže vidět její děti pro neurčitou dobu, rozhodl soudce.

Jsou také nejnovější zprávy, že matka Britney, Lynne Spears navšítila Jaydena a Seana v domě Kevina v Tarzaně.
Zdroj:lovebritney.net

Britney trpi vyliecitelnou chorobou

29. january 2008 at 18:42 | veronika |  Articles
Britney Spears
Manažér a spoločník Britney Spears uviedol, že popová speváčka má psychické problémy a navštívila psychiatra, oznámila v pondelok moderátorka televíznej talkšou Barbara Walters.
V programe The View moderátorka uviedla, že hovorila s manažérom Samom Luftim.

"Povedal, že Britney trpí niečím, čo on opísal ako psychické problémy, ktoré sú vyliečiteľné," povedala Walters a dodala, že podľa Luftiho slov speváčka začala liečbu.

Moderátorka uviedla, že Lufti je "stále" pri speváčke, ktorá má výkyvy nálady a problémy so spánkom.

Hlasuj!!!!

29. january 2008 at 16:01 | veronika |  Articles
Britney je nominovana do soutěže Bravo Zlatý Otto 2007 v kategorii zpěvačka!Halsovat pro ni můžete boužel jen formou sms, ale můžete při tom vyhrat mobilní telefon, mp3, CD, DVD a další skvěle ceny! Sms posílejte na číslo: 900 15 08 ve tvaru: BR ZPEVACKA 18 .Cena jedne sms je 8 Kč.Zdroj:britney--spears.blog.cz
Photobucket


.